Безкоштовна доставка *

(044)383-93-59 | (067)551-25-31  

Новини

КАТАЛОГ OLEO-MAC 2024 Oleo-Mac

Oleo-Mac з гордістю представляє свій каталог 2024 року , колекцію інновацій і передових рішень, призначених для задоволення потреб досвідчених садівників і озеленювачів.

Нові професійні бензинові кущорізи Oleo-Mac є флагманськими продуктами в колекції з моделями 3,3 HP, які гарантують високий рівень продуктивності . Розроблені з використанням інноваційних технічних рішень, ці кущорізи пропонують ідеальне поєднання довговічності, потужності та комфорту для операторів, які виконують інтенсивну роботу. Оснащені професійними дисками з 3 зубцями спеціально для очищення підліску, вони забезпечують бездоганні результати.

Для найскладніших завдань Oleo-Mac представляє нові професійні мотокоси з шириною різання 100 см і 58 ножами . Ідеально підходить для необроблених чагарників, крутих схилів, узбіччя доріг, ожини та підліску, ці косарки забезпечують високу якість різання . Гусенична система приводу , доступна в моделі TR , і поворотні передні колеса з можливістю блокування допомагають підтримувати точність і контроль навіть на складній місцевості .

Асортимент садових тракторів Oleo-Mac розширено дев’ятьма новими моделями , розділеними на три категорії: садові трактори з бічним викидом (ширина зрізу 98-108 см), садові трактори із заднім викидом (ширина зрізу 86-92-95-105-105 см). 125 см) і професійний всюдихідний садовий трактор у комплекті з дугою безпеки, переднім і заднім бамперами, бічними захистами та ременями безпеки. Міцна конструкція, надійність, висока різальна здатність і вантажопідйомність характеризують ці нові трактори, які готові долати найскладніші виклики.

Асортимент генераторів електроенергії Oleo-Mac пропонує універсальні рішення як для дозвілля, так і для комерційних потреб. Генератори Oleo-Mac є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійність і чудову продуктивність, від відкритих генераторних установок з вихідною потужністю до 6 кВт до безшумних інверторів , ідеальних для громадських місць і активного відпочинку.

Відкрийте для себе всі інновації в каталозі Oleo-Mac 2024 і готуйтеся вивести свій садовий досвід на новий рівень!

Завантажити каталог у форматі PDF

✍Каталог Oleo-Maс 2024 En

✍Каталог Oleo-Mac 2024

Поки немає коментарів

Дивно, але ніхто не залишив жодного відгуку. Ви можете стати першим!

Написати коментар

captcha